جدیدترین اخبار و اطلاعات لوازم برقی و خانگی جدیدترین اخبار و اطلاعات لوازم برقی و خانگی .

جدیدترین اخبار و اطلاعات لوازم برقی و خانگی

اپلیکیشن LG ThinQ خدمتی نو در هر زمان و مکان

هوشمندتر از بقیه باشید

اگر فکر می کنید که لوازم خانگی شما توانایی رشد و رشد همزمان را ندارند، پیشنهاد می کنیم طرز فکر خود را تغییر دهید. زیرا هرچه بیشتر از یک لوازم خانگی هوشمند استفاده کنید، بر اساس پیش بینی نیازهای شما هوشمندتر می شوند.

فناوری  LG ThinQ این را کاملاً واضح می کند:  LG ThinQ از فناوری تشخیص صدا دستیار Google استفاده می کند تا ساده ترین راه را برای اتصال کاربران به دستگاه های ThinQ فراهم کند. اپلیکیشن  LG ThinQ که ابتدا با نام SmartThinQ معرفی شد، اولین اپلیکیشن موبایل برای لوازم خانگی هوشمند است که تشخیص صدا و دستورات صوتی را ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد دستگاه های خود را از طریق دستورات صوتی کنترل و نظارت کنند.

مزیت دیگر فناوری  LG ThinQ این است که بر روی یک پلت فرم باز ساخته شده است. یعنی می تواند تمامی فناوری ها و دستگاه های هوشمندی که در سال های آینده عرضه می شوند را پوشش دهد.

آینده در دستان شماست

وقتی می گوییم آینده در دستان شما با  LG ThinQ است، منظور ما این است که حتی می توانید دستور غذا را مستقیماً از طریق بارکد روی غذاهای آماده و منجمد به اجاق گاز هوشمند خود منتقل کنید. پس از پخت، دستور اسکن شده را در بخش دستورهای من این برنامه ذخیره کنید. در صورت تمایل بعداً دوباره از آن استفاده کنید.

فناوری  LG ThinQ واقعاً آینده را به زمان حال آورده است. با استفاده از این فناوری هیچ یک از لوازم هوشمند خانه شما از شما دور نیست و تنها با اتصال به اینترنت می توانید همه چیز را با تلفن همراه خود کنترل کنید. به عنوان مثال، می توانید قبل از خروج از خانه لباس های کثیف را در لباسشویی قرار دهید، درب آن را ببینید و مواد شوینده اضافه کنید، اما دستگاه را روشن نکنید. عصر قبل از بازگشت به خانه، ماشین لباسشویی را از طریق اپلیکیشن ThinQ روشن کنید تا وقتی به خانه رسیدید، تمام لباس ها شسته و آماده پهن شدن شوند. یا قبل از بازگشت به خانه تهویه هوا را روشن کنید تا وقتی وارد خانه می شوید از سرما یا گرما لذت ببرید.

یک ضربه جادویی برای اتصال گوشی هوشمند به تلویزیون

LG ThinQ خود را با یک کنترل از راه دور جایگزین کنید. در خانه هوشمندی که ال‌جی در دسترس همگان قرار داده است، تنها با یک ضربه جادویی (مجیک تپ) می‌توانید محتوای رسانه‌ای موبایل را به تلویزیون هوشمند خود منتقل کنید و بالعکس.با اپلیکیشن  LG ThinQ لوازم خانگی بخرید

کاربران می توانند اقلام خانه هوشمند خود را مستقیماً از طریق فروشگاه  LG ThinQ خریداری کنند. این بدان معنی است که کاربر با اتصال حساب خود در فروشگاه اینترنتی آمازون، به  LG ThinQ اجازه می دهد تا پس از اتمام مواد مورد نیاز، به طور خودکار سفارش های قبلی را مجدداً ثبت کند. کاربر همچنین الگوهای مصرف را تعیین می کند و به برنامه اجازه می دهد تا در صورت نیاز به مواد خاصی به کاربر اطلاع دهد. یا زمانی که پیشنهاد ویژه ای وجود دارد به شما اطلاع می دهد.

یک قدم جلوتر از تعمیرکار

فناوری  LG ThinQ با قابلیت تشخیص هوشمند خود می تواند بررسی کند که آیا همه دستگاه ها به درستی کار می کنند یا خیر. در صورت بروز مشکل به کاربر اطلاع می دهد تا در اسرع وقت مشکلات احتمالی برطرف شود. در واقع این اپلیکیشن هوشمند تمامی دستگاه هایی که به آن متصل هستند را تجزیه و تحلیل می کند و احتمال بروز مشکل یا نقص را قبل از بروز آن اعلام می کند. این ویژگی به کاربر کمک می کند تا همیشه یک قدم جلوتر از کارشناسان تعمیر باشد. به عنوان مثال، به کاربر می گوید: "مواد شوینده زیادی در ماشین لباسشویی ریخته شده است."

آخرین سخن

در این مقاله توضیح دادیم که  LG ThinQ در واقع نرم افزاری است که به کاربر امکان کنترل لوازم خانگی هوشمند مجهز به فناوری ThinQ را از طریق اینترنت می دهد. این اپلیکیشن انجام بسیاری از کارهای خانه را برای کاربر آسان می کند. به طوری که اگر نگران روشن ماندن اسپلیت در محل کار هستید، می توانید با استفاده از ThinQ آن را به صورت آنلاین بررسی کنید و در صورت لزوم آن را خاموش کنید.

برای استفاده از امکانات منحصر به فرد اپلیکیشن  LG ThinQ می توانید آن را از پلی استور برای گوشی های اندروید و اپ استور برای آیفون دانلود و نصب کنید.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۰۴:۰۸ توسط:ویلانا موضوع: تلویزیون نظرات (0)