جديدترين اخبار و اطلاعات لوازم برقي و خانگي جديدترين اخبار و اطلاعات لوازم برقي و خانگي .

جديدترين اخبار و اطلاعات لوازم برقي و خانگي

نگاهي به ماشين ظرفشويي كرال مدل DS-15069

 

شايد در گذشته تصور اينكه بعد از رفتن ميهمان‌ها آسوده بنشينيم و به استراحت بپردازيم خيلي سخت و بعيد به نظر مي‌رسيد. اين‌كه آخر شب بايد انبوهي از ظرف‌هاي كثيف را بشوييم و خشك كنيم عذاب‌آور بود. اما اين روزها ماشين‌هاي ظرفشويي ما را از دست اين ظروف راحت كرده‌اند. تنها كافي است ظروف كثيف را درون محفظه ماشين ظرفشويي بچينيد، ماده شوينده را به ماشين اضافه كنيد، برنامه شستشوي دلخواه را انتخاب كرده و تا اتمام شستشوي ظروف به استراحت بپردازيد. ماشين ظرفشويي كرال DS-15069 از طراحي مطلوب و مدرني برخوردار است. پنل كنترل اين محصول تا زمان باز شدن درب دستگاه قابل رويت نيست و همين امر ظاهري يكدست را به اين ماشين ظرفشويي داده است و ظاهر خوش ‌ساخت اين محصول، آن براي آشپزخانه‌هاي مدرن مناسب كرده است. بازكردن درب اين ماشين ظرفشويي به كمك دستگيره آن و به راحتي انجام مي‌شود. نمايشگر كاملاً خوانايي هم در كنار پنل كنترل اين ماشين ظرفشويي قرار گرفته است كه به كاربر كمك مي‌كند به راحتي برنامه مورد نظرش را انتخاب كند.


برچسب: ماشين ظرفشويي كرال، ماشين ظرفشويي كرال مدل DS-15069، ماشين ظرفشويي 15 نفره كرال، قيمت ماشين ظرفشويي كرال 15 نفره، دفترچه راهنماي ماشين ظرفشويي كرال،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۱:۳۴ توسط:ويلانا موضوع: ماشين ظرفشويي نظرات (0)

كولر گازي ۳۰۰۰۰ گري مدل GWH30QE

مشخصات، قيمت و خريد كولر گازي 30000 جيماتيك گري

كولر گازي گري 30000 اينورتر مدل آي كول لومو Gree i cool lomo: اما دليل اينكه كولرهاي اسپليت اينورتر را به نام كولر گازي كم مصرف مي شناسند چيست؟ بطور مثال كاربر كولر گازي يا اسپليت خود را روي دماي 24 درجه سانتي گراد تنظيم مي نمايد، كولر گازي يا اسپليت دماي محيط را به 24 درجه سانتي گراد مي رساند و ترموستات داخلي آن به محض تشخيص دماي 24 درجه محيطي دستور خاموش شدن موتور كولر گازي يا اسپليت را داده و در نهايت موتور دستگاه خاموش مي شود. اما در اين زمان ترموستات بيكار نيست و هر لحظه در حال تشخيص دماي محيط است و همچنان در صورت حس كردن دمايي غير از دماي تنظيم شده توسط كاربر، دستور لازم را جهت روشن شدن مجدد موتور يا كمپرسور كولر ميدهد. كولر گازي اينورتر گري چگونه كار مي كند؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۸:۴۸ توسط:ويلانا موضوع: كولر گازي نظرات (0)